[divider height=”50″ style=”default” line=”0″ “]

چطور محل نصب فتوشاپ را تغییر دهیم؟

می‏‌خواهم روش نصب هر نرم‌افزاری در درایوی غیر از درایو ویندوز را به شما آموزش دهم. بیش از ۹۰%  نرم افزارها در فرآیند نصب براحتی به شما اجازه تغییر محل نصب را می‌دهند. بحث ما آن دسته از نرم‌افزارهایی است که هنگام نصب و به دلایلی خاصی قسمتی برای تغییر محل نصب در آن‌ها وجود ندارد، که نرم افزارهای شرکت معروف adobe مثل فتوشاپ، پریمیر و … جزء این دسته نرم افزارها هستند، و ما مجبوریم آن‌ها را در درایو ویندوز نصب کنیم.

مشکل اصلی زمانی بوجود می‌آید که شما با کمبود فضا در درایو ویندوز روبرو می‌شوید، و شاید به دلایلی مثل نصب پلاگین‌های زیاد نخواهید نرم افزار خود را پاک کنید.

من به شما خواهم گفت چطور یک نرم افزار نصب شده را براحتی بدون اینکه مشکلی در کارکرد آن بوجود بیاید به راحتی آب خوردن به درایو دیگری منتقل کنید و تمام مشکلاتتان را حل کنید.

بهترین و ساده‌ترین نرم افزار برای تغییر محل نصب نرم افزاری که در حال حاضر روی درایو ویندوز شما (یا هر درایو دیگری) نصب شده نرم افزار EaseUS Todo PCTrans Pro می‌باشد.

روش کار با آن بسیار ساده است، کافیست پس از اجرای نرم افزار با توجه به مراحل تصاویر زیر عمل کنید:

 

۱- گزینه Transfer local applications را برای جابجایی نرم افزار نصب شده در درایور ویندوز انتخاب کنید.

 

 

۲- حالا نرم‌افزار مورد نظر خود را که می‌خواهید به درایوی به غیر از ویندوز انتقال دهید انتخاب کنید (در اینجا به صورت مثال فتوشاپ می باشد).

۳- اکنون که نرم‌افزار را انتخاب کردید آدرس محل نصب جدید آن را وارد کنید.

۴- روی دکمه Transfer کلیک کنید تا عملیات انتقال انجام شود.

 

 

ممکن است بسته به حجم نرم‌افزار شما عملیات انتقال تا چند دقیقه طول بکشد و پس از آن کار تمام است، نرم‌افزار شما به درایو مورد نظر منتقل شده و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن استفاده کنید.

اگر شما هم راه‌حل بهتری ‌می‌شناسید در قسمت دیدگاه‌ها برای ما ارسال کنید تا دیگران هم از آنها بهره‌مند گردند.

 

[button title=”دانلود EaseUS Todo PCTrans Pro” link=”http://www.farzanfarhangi.com/storage/2018/11/EaseUS.Todo_.PCTrans.Pro_.9.6.zip” target=”_blank” align=”” icon=”icon-down-bold” icon_position=”” color=”#7bca44″ font_color=”#ffffff” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” rel=”” onclick=””]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 12 =